قیمت لیفتراک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

لیفتراک یکی از بهترین و پر کاربرد ترین تجهیزات انبار جهت جابه جایی کالا و پالت ها میباشد. این ماشین ها از یک دکل، شاخک و ملحقات لازم جهت بلند کردن  بار و پالت ها بهره میبرند. به همین دلیل مورادی همچون قیمت لیفتراک ، کیفیت لیفتراک و ... برای خریداران بسیار مهم است.

لیفتراک یونگ هاینریش آلمان

در میان بزرگان صنعت لجستیک در جهان،  شرکت یونگ هاینریش آلمان توانسته جایگاه بسیار بالایی را در میان سایر رقبای خود در سراسر جهان کسب کند .قیمت های بسیار خوب و کیفیت بالای دستگاه های شرکت یونگ هاینریش آلمان باعث شده تا از لیفتراک برقی ، لیفتراک گازی ،استاکر ، جک پالت و سایر دستگاه های  این شرکت در سرتاسر جهان به تعداد زیاد مورد استفاده قرار گیرد و به فروش برسد.

 kasra sanat

معیارهای قیمت لیفتراک

قیمت لیفتراک در سرتاسر جهان متغیر است و به پارامترهای زیادی بستگی دارد. شرکت های بسیاری در جهان به تولید لیفتراک میپردازند. هر چقدر که برند خریداری شده از شرکتی به نام و مطرح تر باشد به طبع ان شما باید هزینه بیشتری برای خرید دستگاه لیفتراک پرداخت کنید.خرید لیفتراک های معروف تر باعث میشود که شما ایمنی بیشتر و الودگی کمتری در محیط داشته باشید چون که شرکت های بزرگ از تمامی قوانین مربوط به محیط زیست و استانداردهای انبارداری تبعیت میکنند.

ارتفاع بالابری و تناژ دستگاه

: یکی از مهمترین گزینه ها در بحث خرید لیفتراک ها توجه داشتن به ارتفاع مورد نظرو تناژ بالابری میباشد.انتخاب ما باید به گونه ای باشد که نیاز های مارا رفع کند. خرید لیفتراک با توان بیشتر یا کمتر در قیمت لیفتراک تاثیر گذار خواهد بود ودر اینده هزینه های بیشتری را به ما تحمیل خواهد کرد.معمولا لیفتراک های از وزن 1 تن تا 4 تن  کاربرد بیشتری درصنایع دارند و در اینده بازار فروش بهتری نیز خواهند داشت. انتخاب دکل مناسب نیز میتواند در قیمت لیفتراک تاثیر گذار باشد . دکل ها باتوجه به سایز و اندازه و ارتفاع بالابری قیمت های متفاوتی دارند که باید از فروشنده دستگاه اطلاعات لازم جهت خرید لیفتراک مورد نظر را کسب کنیم. دکل های لیفتراک در دو مدل دو کشو و سه کشو میباشند که با توجه به محدودیت های ارتفاع موجود در انبار مشتری نوع دکل بر حسب نیاز انتخاب میشود.

نوع موتور و باطری دستگاه

در موقع خرید لیفتراک باید به این نکته توجه کنیم که چه نوع لیفتراکی نیاز داریم .به صورت کلی لیفتراک ها به دو نوع برقی و دیزلی و گازی  تقسیم بندی میشوند که هرکدام قیمت مربوط به خود را دارند.

امروزه اکثر شرکت های بزرگ به دلیل کیفیت بالاتر و الودگی کمتر زیست محیطی به  دستگاههای برقی تمایل بیشتری دارند واز این جهت شرکت یونگ هاینریش آلمان لیفتراک برقی از وزن 1تن تا 9تن برقی را جهت انواع نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت ممکن تولید نموده است .  از لیفتراک های برقی بیشتر در داخل انبارها و سالن ها به جهت الودگی و سروصدای کمتر استفاده میشود. لیفتراک های برقی از نظر قیمتی از لیفتراک های دیزلی و گازی  گران تر هستندولی در مقایسه با انها از هزینه های نگهداری کمتری برخوردار هستند. و این بیشتر بستگی به نوع برند و تمام اپشن هایی دارد که ممکن است بر روی دستگاه برقی گذاشته شود.در لیفتراک های برقی از دونوع باطری ابی-اسیدی و لیتیومی استفاده میشود که بنا به نیاز مشتریان میتوان تا 16ساعت(با یک بار شارز باطری)از انها استفاده کرد. در صورت کار کردن با ساعات کمتر از دستگاه میتوان از باطری های ضعیف تر استفاده کرد که رابطه مستقیمی با قیمت تمام شده لیفتراک دارد. از لیفتراک های دیزلی بیشتر در فضای باز و جهت تخلیه و بارگیری کالا استفاده میشود. لیفتراک های دیزل شرکت یونگ هاینریش آلمان در دو نوع هیدرودینامیک و هیدرواستاتیک عرضه میشوند.

در لیفتراک هیدرودینامیک از موتورهای پر قدرت شرکت کوبوتا ژاپن استفاده شده است.دلیل استفاده از این موتورها یکی کیفیت بالای این موتورها و دیگری پایین امدن هزینه تمام شده لیفتراک هیدرودینامیک شرکت یونگ هاینریش المان جهت رقابت با سایر برندهای چینی و آسیای شرقی میباشد.

اما در لیفتراک های هیدرواستاتیک شرکت یونگ هاینریش آلمان از موتورهای فولکس واگن استفاده شده که علاوه بر صدا و الایندگی کمتر بر محیط زیست، کارایی بیشتری نیز به اپراتور ارایه میدهد. قیمت لیفتراک  هیدرواستاتیکی کمی بالاتر از لیفتراک هیدرودینامیک است. قیمت بیشترلیفتراک های هیدرو استاتیکی به این علت است که این لیفتراک ها از فناوری جدید تر و به روزتری استفاده میکنند. در لیفتراک های هیدرواستاتیک دیزلی و گازی شرکت یونگ هاینریش، با حذف کامل سیستم (دیفرانسیل ،گیربکس و متعلقات مربوط به ترمزها )هزینه های نگهداری مربوط به دستگاه بسیار پایین امده وازان یک لیفتراک مقرون به صرفه ساخته است.در این نوع از لیفتراک ها با فشاراوردن به پدال ها، سیگنال مربوطه ازecu دستگاه فرستاده میشود و سپس با توجه به اطلاعات ارسالی فشار روغن مناسب جهت اعمال بر روی سیستم حرکتی یا بالابری دستگاه اعمال میشود.

لاستیک لیفتراک

انواع زیادی از لاستیک ها با مارک های متنوع در بازار موجود است که در موقع خرید میتوان بر حسب نیازمان به انها توجه کرد. دو نوع از لاستیک ها در لیفتراک ها کاربرد بیشتری دارند. لاستیک های بادی و توپر. در کل، لاستیک های بادی از عمومیت بیشتری نسبت به لاستیک های توپر برخوردار هستند و بیشتر در فضاهای بیرون انبار مورد استفاده قرار میگیرند.قیمت این لاستیک ها کمی بیشتر از لاستیک های توپر است. لاستیک های توپر بیشتر در داخل انبارها کاربرد دارند که خود به دو نوع معمولی و non marketing)) بدون اثر گذاشتن بر روی زمین میباشد. که با توجه به نوع کاربری مشتری بر روی قیمت تمام شده دستگاه اثر میگذارد

در صورتی که سوال در خصوص قیمت لیفتراک و یا مشاوره در خصوص خرید لیفتراک دارید با شماره 46110793تماس بگیرید

کلام آخر

با توجه به اینکه در خرید لیفتراک باید گزینه های زیادی رو مد نظر داشت، ولی باید به این موضوع توجه کرد که اگر خرید یک لیفتراک خوب با برند معتبر و قابل اعتماد را انجام دهیم در طول زمان هزینه های جاری جهت تعمیر و نگهداری دستگاه را کاهش داده ایم و مدت زمان بیشتری این دستگاه برای ما قابل استفاده خواهد بود. اگر از لیفتراک بیشتر از 4الی 5ساعت استفاده میکنید بهتر است لیفتراکی خریداری کنید که راحتی لازم جهت نشستن اپراتور و ایمنی اورا تضمین کند. معمولا لیفتراک های ارزان قیمت به جهت کیفیت پایینی که دارند هزینه های بالایی جهت سرویس و نگهداری(بردها باطری وسایر قطعات الکترونیکی و مکانیکی)  بر روی دست شرکت ها میگذارند و هر ساله شاهد حوادث زیادی به جهت ناایمن بودن این لیفتراک ها در سراسر جهان شاهد هستیم.